BROIL KING – Grill gazowy BARON 590 – model 2016

Cena brutto: 6 699 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Zamówienia:
tel./fax + 48 696 158 042 (od 8 do 16)
Informacja handlowa:
tel./fax +48 660 420 242 (od 8 do 20)
Złóż zamówienie
Grill gazowy Baron 590 oferuje moc i wydajność, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających grillowiczów. Sercem grilla Baron jest wyjątkowy system grillowania: wytrzymałe żeliwne ruszty, aromatyzer Flav-R-Wave™ ze stali nierdzewnej, palniki Dual-Tube™ o potężnej mocy, zestaw rożna obrotowego oraz praktyczna boczna półka z palnikiem. Grill jest łatwy w utrzymaniu, idealnie wpasowuje się również w miejski styl a cechy, które łączy w sobie mogą rywalizować z każdym innym grillem. Baron to klasa sama w sobie.

POZNAJ LEPIEJ GRILL BARON 590:
1. Informacja o produkcje
2. Gwarancja
3. Normy i Certyfikaty
4. Film montażowy
5. Dane techniczne


Informacje o produkcie

termometr_deluxe
Termometr Deluxe Accu-Temp™

Zawsze pokazuje dokładną temperaturę w piekarniku.
Przydatny w przypadku grillowania w termoobiegu.
Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania. Dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniku od 0 do 350 stopni Celsjusza. Głęboko umieszczona sonda zapewnia dokładny odczyt temperatury. Eleganckie wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.

Broil King
Blokowane kółka

Możliwość zablokowania kółek znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania grilla.

Zapewnia stabilność i nieruchomość urządzenia podczas grillowania.

 

System Dual Tube
System Dual-Tube™

Ten innowacyjny system palników pozwala na równomierne rozgrzanie powierzchni roboczej. Inteligentne i przemyślane rozmieszczenie wewnętrznych rur grzewczych doprowadza do powstawania tzw. turbulencji gazu. Rewolucyjna technologia sprawia, że gaz w każdym miejscu palnika ma jednakowe ciśnienie, a płomień jednakową wysokość.

Dzięki temu ruszt na całej płaszczyźnie jest odpowiednio rozgrzany.

Umożliwia równomierne grillowanie ulubionych potraw.

 

 

Broil king
Ruszta żeliwne dwustronne

Grill posiada solidne, ciężkie ruszta z najwyższej jakości żeliwa. Takie ruszta na długo zachowują ciepło, co znacznie przyspiesza proces opiekania mięs, a także zmniejsza zużycie gazu. Żeliwne ruszta są wytrzymałe i trwałe. Zostały pokryte emalią ceramiczną, by zapobiec przywieraniu potraw do powierzchni.

Ruszta są dwustronne. Jedna strona służy do szybkiego obsmażania mięsa. Druga natomiast posiada kanaliki, w których gromadzą się soki nawilżające potrawy podczas opiekania. W zależności od upodobań kulinarnych możemy uzyskać soczyste mięso lub wersję bardziej kruchą, chrupiącą- ubogą w tłuszcze. Wszystko zależy od ułożenia rusztu. By uzyskać mięso soczyste należy ułożyć ruszt kanalikami do góry. By natomiast delektować się chrupiącym mięsem, z którego tłuszcz odpłynął szybko, przekładamy ruszta tak, by skierować ku górze grzbiety żeberek.

 

Broil King zapalarka Sure Lite
Zapalarka Sure-Lite™

Zapalarka Sure-Lite to gwarancja łatwego zapalenia grilla, już po jednym naciśnięciu.

Elektroniczna zapalarka działa skutecznie i niezawodnie.

System Linear
Zawory Linear-Flow

Zawory te umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Pozwalają na indywidualną regulację nagrzewania się grilla. Sam ustawiasz sobie pożądaną moc grzania.

Silnik do rożna
Silnik rożna

Grill wyposażony jest w obrotowe rożno. Dzięki temu mięso jest z każdej strony równomiernie, idealnie wypieczone.

By rożno obracało się samoczynnie, bez pomocy grillarza, zamontowano silnik o mocy 4W i napięciu 220-240V.

palnik_rozna
Palnik rożna

Palnik rożna umieszczony jest wzdłuż tylnej ściany piekarnika.

Właściwe rozprowadzenie otworów zwiększa efektywność opiekania. Powoduje, że na całym palniku płomień ma jednakową moc i wysokość. Pozwala to na równomierne wypiekanie mięs.

System Flav R-Wave
System Flav-R-Wave™

Zabezpieczanie palników kamieniami to już przeżytek. Te starodawne sposoby zastąpiono osłonami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Zastosowany w grillach Broil King system Flav-R-Wave wypełnia całe dno piekarnika, zapewniając właściwą ochronę palników.

Broil_king_baron_pokrywa
Piekarnik Dura-Bilt™

Kopuła wykonana z podwójnej ścianki ze stali nierdzewnej z izolacją próżniową, dzięki czemu idealnie kumuluje ciepło. Pokryta farbą epoksydową (emalia).

Gruby akutermiczny odlew aluminiowy pokryty proszkowo potrójną warstwą żaroodpornej i bardzo trwałej farby po bokach. Dodatkowo z zaślepkami z odlewu aluminiowego.
Bardzo głęboki, dzięki temu nadaje się do przygotowywania potraw wymagających termoobiegu.

 

Broil_king_Stopki
Pokrętła Level Q

Pokrętła Level Q umożliwiają bezproblemowe poziomowanie grilla.

Broil_king_baron_polka
Składane półki z szlachetnej stali

Grill wyposażony jest w składane półki boczne co zapewnia oszczędność miejsca podczas przechowywania lub transportu. Dodatkowo półki posiadają uchwyty na akcesoria do grilowania np: szczypce, łopatkę, itp.

Dzięki tym rozwiązaniom grill jest bardzo praktyczny i funkcjonalny.

baron_palnik_boczny_300
Palnik boczny

Wykonany ze stali nierdzewnej, jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Spełnia zadanie letniej kuchni w przydomowym ogródku lub na tarasie. Może on posłużyć do przygotowania sosów lub podgrzania gotowych potraw.

Broil_king_baron_drzwiczki3
Zamykana szafka w podstawie grilla

W podstawie grilla znajduje się miejsce na dyskretne zainstalowanie butli.

Szafka zamykana jest za pomocą dwuskrzydłowych drzwiczek z ocynkowanej stali pokrytej proszkowo lakierem – co gwarantuje jej trwałość i odporność.