BROIL KING – Grill gazowy ROYAL 340

Cena brutto: 2 999 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Zamówienia:
tel./fax + 48 696 158 042 (od 8 do 16)
Informacja handlowa:
tel./fax +48 660 420 242 (od 8 do 20)
Złóż zamówienie
Grill Broil King ROYAL 340 to model, w którym minimalizm idzie w parze z wielkimi możliwościami. Stosunkowo niewielki grill jest pełen doskonałych rozwiązań. Funkcjonalność, atrakcyjny wygląd i łatwość obsługi to jego podstawowe zalety. W odróżnieniu od swojego poprzednika (Royal 320) prezentowany model posiada niezwykle przydatny podczas grillowania na świeżym powietrzu- palnik boczny.Grill ROYAL 340 jest polecany głównie niewielkim rodzinom lub osobom, który nie mają zbyt wiele miejsca na grillowanie. Doskonały na taras lub duży balkon. Mniej miejsca nie powinno oznaczać mniejszych możliwości. Grill Royal 340 jest równie doskonały, jak jego więksi konkurenci.

POZNAJ LEPIEJ GRILL ROYAL 340:
1. Informacja o produkcje
2. Gwarancja
3. Normy i Certyfikaty
4. Wymiary
5. Dane techniczne


Informacje o produkcie

termometr_deluxe
Termometr Deluxe Accu-Temp™

Zawsze pokazuje dokładną temperaturę w piekarniku.
Przydatny w przypadku grillowania w termoobiegu.
Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania. Dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniku od 0 do 350 stopni Celsjusza. Głęboko umieszczona sonda zapewnia dokładny odczyt temperatury. Eleganckie wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.

Broil King
Blokowane kółka

Możliwość zablokowania kółek znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania grilla.

Zapewnia stabilność i nieruchomość urządzenia podczas grillowania.

 

Broil king
Ruszta żeliwne dwustronne

Grill posiada solidne, ciężkie ruszta z najwyższej jakości żeliwa. Takie ruszta na długo zachowują ciepło, co znacznie przyspiesza proces opiekania mięs, a także zmniejsza zużycie gazu. Żeliwne ruszta są wytrzymałe i trwałe. Zostały pokryte emalią ceramiczną, by zapobiec przywieraniu potraw do powierzchni.

Ruszta są dwustronne. Jedna strona służy do szybkiego obsmażania mięsa. Druga natomiast posiada kanaliki, w których gromadzą się soki nawilżające potrawy podczas opiekania. W zależności od upodobań kulinarnych możemy uzyskać soczyste mięso lub wersję bardziej kruchą, chrupiącą- ubogą w tłuszcze. Wszystko zależy od ułożenia rusztu. By uzyskać mięso soczyste należy ułożyć ruszt kanalikami do góry. By natomiast delektować się chrupiącym mięsem, z którego tłuszcz odpłynął szybko, przekładamy ruszta tak, by skierować ku górze grzbiety żeberek.

 

System flave zone
System Flav-R-Zone™

System specjalnych przegród, oddzielających palniki. Pozwala on różnicować temperaturę na ruszcie. Dzięki niemu w piekarniku możemy mieć kilka, niezależnych stref z różnymi temperaturami i aromatami.

Przegrody wykonano ze stali nierdzewnej.

Broil King zapalarka Sure Lite
Zapalarka Sure-Lite™

Zapalarka Sure-Lite to gwarancja łatwego zapalenia grilla, już po jednym naciśnięciu.

Elektroniczna zapalarka działa skutecznie i niezawodnie.

System Linear
Zawory Linear-Flow

Zawory te umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Pozwalają na indywidualną regulację nagrzewania się grilla. Sam ustawiasz sobie pożądaną moc grzania.

System Flav R-Wave
System Flav-R-Wave™

Zabezpieczanie palników kamieniami to już przeżytek. Te starodawne sposoby zastąpiono osłonami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Zastosowany w grillach Broil King system Flav-R-Wave wypełnia całe dno piekarnika, zapewniając właściwą ochronę palników.

Broil_king_monarch_drzwiczki
Szafka u podstawy grilla

Przestronna szafka, znajdująca się u podstawy grilla, swobodnie zmieści butlę gazową.

By podnieść walory estetyczne grilla, szafka jest zamykana. Butla gazowa jest więc dyskretnie ukryta za jednoskrzydłowymi, eleganckimi drzwiczkami.

piekarnik_gem
Piekarnik Therma-Cast

Gruby akutermiczny odlew pokryty proszkowo potrójną warstwą żaroodpornej i bardzo trwałej farby zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła.

Broil King Royal 340
Składane półki z ocynkowanej szlachetnej stali lakierowanej proszkowo

Konstrukcja grilla kryje w sobie wiele udogodnień. Jednym z nich są składane półki, które ułatwiają przechowywanie i transport urządzenia. Pozwalają na znaczną oszczędność miejsca.

Półki wykonane są ze stali szlachetnej lakierowanej.

Broil King Royal 340 palnik
Palnik boczny

Boczny palnik grilla Royal 340 jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Spełnia zadanie letniej kuchni w przydomowym ogródku lub na tarasie. Może on posłużyć do przygotowania sosów lub podgrzania gotowych potraw.