BROIL KING – Grill gazowy SIGNET 40

Cena brutto: 4 899 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Zamówienia:
tel./fax + 48 696 158 042 (od 8 do 16)
Informacja handlowa:
tel./fax +48 660 420 242 (od 8 do 20)
Złóż zamówienie
Grille z serii SIGNET to jedne z najpopularniejszych urządzeń na rynku.Grill gazowy Broil King SIGNET 40 to nie tylko doskonały wygląd. To także łatwa, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność, oraz przede wszystkim idealnie wypieczone, zdrowe potrawy. Grill został wyposażony w system przechwytujący i natychmiast odparowujący zbędne, skapujące soki i tłuszcz. Grube i ciężkie żeliwne ruszta doskonale zachowują ciepło, pozwalając w ten sposób na szybkie obsmażanie potraw. Przez ostatnie lata grill SIGNET 40 zyskał szerokie grono sympatyków. Zwolennicy ogrodowego grillowania w gronie znajomych chętnie wykorzystują jego wyjątkowe funkcje podczas swych spotkań.

POZNAJ LEPIEJ GRILL SIGNET 40:
1. Informacja o produkcje
2. Gwarancja
3. Normy i Certyfikaty
4. Film montażowy
5. Wymiary
6. Dane techniczne


Informacje o produkcie

termometr_deluxe
Termometr Deluxe Accu-Temp™

Zawsze pokazuje dokładną temperaturę w piekarniku.
Przydatny w przypadku grillowania w termoobiegu.
Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania. Dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniku od 0 do 350 stopni Celsjusza. Głęboko umieszczona sonda zapewnia dokładny odczyt temperatury. Eleganckie wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.

Broil King półki z kompozytu
Składane półki z kompozytu

Konstrukcja grilla kryje w sobie wiele udogodnień. Jednym z nich są składane półki, które ułatwiają przechowywanie urządzenia. Pozwalają na znaczną oszczędność miejsca.

Półki z kompozytu posiadają specjalnie wyprofilowane wnęki z relingami do powieszenia niezbędnych narzędzi i akcesoriów.

Palnik boczny
Palnik boczny

Grill wyposażony jest w boczną kuchenkę do gotowania, wykonaną ze stali nierdzewnej. Dodatkowy, boczny palnik jest funkcjonalny i praktyczny.

Wspaniale przydaje się do przygotowywania sosów lub do podgrzewania wcześniej przyrządzonych potraw.

 

 

Broil King
Blokowane kółka

Możliwość zablokowania kółek znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania grilla.

Zapewnia stabilność i nieruchomość urządzenia podczas grillowania.

 

System Dual Tube
System Dual-Tube™

Ten innowacyjny system palników pozwala na równomierne rozgrzanie powierzchni roboczej. Inteligentne i przemyślane rozmieszczenie wewnętrznych rur grzewczych doprowadza do powstawania tzw. turbulencji gazu. Rewolucyjna technologia sprawia, że gaz w każdym miejscu palnika ma jednakowe ciśnienie, a płomień jednakową wysokość.

Dzięki temu ruszt na całej płaszczyźnie jest odpowiednio rozgrzany.

Umożliwia równomierne grillowanie ulubionych potraw.

 

 

Broil king
Ruszta żeliwne dwustronne

Grill posiada solidne, ciężkie ruszta z najwyższej jakości żeliwa. Takie ruszta na długo zachowują ciepło, co znacznie przyspiesza proces opiekania mięs, a także zmniejsza zużycie gazu. Żeliwne ruszta są wytrzymałe i trwałe. Zostały pokryte emalią ceramiczną, by zapobiec przywieraniu potraw do powierzchni.

Ruszta są dwustronne. Jedna strona służy do szybkiego obsmażania mięsa. Druga natomiast posiada kanaliki, w których gromadzą się soki nawilżające potrawy podczas opiekania. W zależności od upodobań kulinarnych możemy uzyskać soczyste mięso lub wersję bardziej kruchą, chrupiącą- ubogą w tłuszcze. Wszystko zależy od ułożenia rusztu. By uzyskać mięso soczyste należy ułożyć ruszt kanalikami do góry. By natomiast delektować się chrupiącym mięsem, z którego tłuszcz odpłynął szybko, przekładamy ruszta tak, by skierować ku górze grzbiety żeberek.

 

Piekarnik therma
Piekarnik Therma-Cast™ okuty elementami ze stali szlachetnej

Piekarnik Therma-Cast jest na tyle duży i pojemny, że zmieści sporą porcję mięsa.

Oprócz funkcjonalnego i praktycznego zastosowania, niewątpliwą zaletą piekarnika jest także jego stylowy i elegancki wygląd.

Piekarnik wykonany ze stali szlachetnej, pokryty dodatkowo grubą warstwą żaroodpornej, trwałej emalii. By nadać grillowi nieco szyku i elegancji, piekarnik posiada wykończenia z blachy chromoniklowej.

Grille gazowe Broil King
Przestronna szafka w podstawie grilla

Przestronna szafka, znajdująca się u podstawy grilla, swobodnie zmieści butlę gazową.

By podnieść walory estetyczne grilla, szafka jest zamykana. Butla gazowa jest więc dyskretnie ukryta za dwuskrzydłowymi drzwiczkami.

System flave zone
System Flav-R-Zone™

System specjalnych przegród, oddzielających palniki. Pozwala on różnicować temperaturę na ruszcie. Dzięki niemu w piekarniku możemy mieć kilka, niezależnych stref z różnymi temperaturami i aromatami.

Przegrody wykonano ze stali nierdzewnej.

Broil King zapalarka Sure Lite
Zapalarka Sure-Lite™

Zapalarka Sure-Lite to gwarancja łatwego zapalenia grilla, już po jednym naciśnięciu.

Elektroniczna zapalarka działa skutecznie i niezawodnie.

System Linear
Zawory Linear-Flow

Zawory te umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Pozwalają na indywidualną regulację nagrzewania się grilla. Sam ustawiasz sobie pożądaną moc grzania.

System Flav R-Wave
System Flav-R-Wave™

Zabezpieczanie palników kamieniami to już przeżytek. Te starodawne sposoby zastąpiono osłonami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Zastosowany w grillach Broil King system Flav-R-Wave wypełnia całe dno piekarnika, zapewniając właściwą ochronę palników.