BROIL KING – Grill gazowy MONARCH 390

Cena brutto: 4 199 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Zamówienia:
tel./fax + 48 696 158 042 (od 8 do 16)
Informacja handlowa:
tel./fax +48 660 420 242 (od 8 do 20)
Złóż zamówienie
Grill gazowy Monarch 390 na pewno przykuje wasz wzrok. Grill posiada odporny na rdzę piekarnik z aluminiowego odlewu, skuteczny system palników Dual-Tube i wytrzymałe komponenty ze stali nierdzewnej. Monarch 390 posiada zestaw rożna z dodatkowym palnikiem, eleganckie składane boczne półki z wbudowanym palnikiem w jednej z nich. Grill posiada zintegrowane haki na narzędzia oraz szafkę zaprojektowaną tak, aby z łatwością można było umieścić w środku butlę gazową. Grill Monarch 390 to stylowy grill stworzony dla niezawodności, oraz wysokiej jakości.

POZNAJ LEPIEJ GRILL MONARCH 390:
1. Informacja o produkcje
2. Gwarancja
3. Normy i Certyfikaty
4. Wymiary
5. Dane techniczneInformacje o produkcie

termometr_deluxe
Termometr Deluxe Accu-Temp™

Zawsze pokazuje dokładną temperaturę w piekarniku.
Przydatny w przypadku grillowania w termoobiegu.
Daje Ci kontrolę i precyzję grillowania. Dokładnie wskazuje temperaturę w piekarniku od 0 do 350 stopni Celsjusza. Głęboko umieszczona sonda zapewnia dokładny odczyt temperatury. Eleganckie wykończenie nadaje grillowi charakteru i stylu.

Broil King
Blokowane kółka

Możliwość zablokowania kółek znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania grilla.

Zapewnia stabilność i nieruchomość urządzenia podczas grillowania.

 

System Dual Tube
System Dual-Tube™

Ten innowacyjny system palników pozwala na równomierne rozgrzanie powierzchni roboczej. Inteligentne i przemyślane rozmieszczenie wewnętrznych rur grzewczych doprowadza do powstawania tzw. turbulencji gazu. Rewolucyjna technologia sprawia, że gaz w każdym miejscu palnika ma jednakowe ciśnienie, a płomień jednakową wysokość.

Dzięki temu ruszt na całej płaszczyźnie jest odpowiednio rozgrzany.

Umożliwia równomierne grillowanie ulubionych potraw.

 

 

Broil king
Ruszta żeliwne dwustronne

Grill posiada solidne, ciężkie ruszta z najwyższej jakości żeliwa. Takie ruszta na długo zachowują ciepło, co znacznie przyspiesza proces opiekania mięs, a także zmniejsza zużycie gazu. Żeliwne ruszta są wytrzymałe i trwałe. Zostały pokryte emalią ceramiczną, by zapobiec przywieraniu potraw do powierzchni.

Ruszta są dwustronne. Jedna strona służy do szybkiego obsmażania mięsa. Druga natomiast posiada kanaliki, w których gromadzą się soki nawilżające potrawy podczas opiekania. W zależności od upodobań kulinarnych możemy uzyskać soczyste mięso lub wersję bardziej kruchą, chrupiącą- ubogą w tłuszcze. Wszystko zależy od ułożenia rusztu. By uzyskać mięso soczyste należy ułożyć ruszt kanalikami do góry. By natomiast delektować się chrupiącym mięsem, z którego tłuszcz odpłynął szybko, przekładamy ruszta tak, by skierować ku górze grzbiety żeberek.

 

Piekarnik therma
Piekarnik Therma-Cast™ okuty elementami ze stali szlachetnej

Piekarnik Therma-Cast jest na tyle duży i pojemny, że zmieści sporą porcję mięsa.

Oprócz funkcjonalnego i praktycznego zastosowania, niewątpliwą zaletą piekarnika jest także jego stylowy i elegancki wygląd.

Piekarnik wykonany ze stali szlachetnej, pokryty dodatkowo grubą warstwą żaroodpornej, trwałej emalii. By nadać grillowi nieco szyku i elegancji, piekarnik posiada wykończenia z blachy chromoniklowej.

System flave zone
System Flav-R-Zone™

System specjalnych przegród, oddzielających palniki. Pozwala on różnicować temperaturę na ruszcie. Dzięki niemu w piekarniku możemy mieć kilka, niezależnych stref z różnymi temperaturami i aromatami.

Przegrody wykonano ze stali nierdzewnej.

Broil King zapalarka Sure Lite
Zapalarka Sure-Lite™

Zapalarka Sure-Lite to gwarancja łatwego zapalenia grilla, już po jednym naciśnięciu.

Elektroniczna zapalarka działa skutecznie i niezawodnie.

System Linear
Zawory Linear-Flow

Zawory te umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury. Pozwalają na indywidualną regulację nagrzewania się grilla. Sam ustawiasz sobie pożądaną moc grzania.

palnik_rozna
Palnik rożna

Palnik rożna umieszczony jest wzdłuż tylnej ściany piekarnika.

Właściwe rozprowadzenie otworów zwiększa efektywność opiekania. Powoduje, że na całym palniku płomień ma jednakową moc i wysokość. Pozwala to na równomierne wypiekanie mięs.

System Flav R-Wave
System Flav-R-Wave™

Zabezpieczanie palników kamieniami to już przeżytek. Te starodawne sposoby zastąpiono osłonami wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Zastosowany w grillach Broil King system Flav-R-Wave wypełnia całe dno piekarnika, zapewniając właściwą ochronę palników.

Broil_king_monarch_drzwiczki
Szafka u podstawy grilla

Przestronna szafka, znajdująca się u podstawy grilla, swobodnie zmieści butlę gazową.

By podnieść walory estetyczne grilla, szafka jest zamykana. Butla gazowa jest więc dyskretnie ukryta za jednoskrzydłowymi, eleganckimi drzwiczkami.

broilking_monarch_palnik
Palnik boczny

Palnik boczny grilla Monarch 340 wykonany jest ze stali nierdzewnej. Jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. Spełnia zadanie letniej kuchni w przydomowym ogródku lub na tarasie. Może on posłużyć do przygotowania sosów lub podgrzania gotowych potraw.

broilking_monarch340
Składane półki z ocynkowanej stali lakierowanej proszkowo

Składane półki to oszczędność miejsca podczas przechowywania i wygoda podczas transportu. Dzięki takiemu rozwiązaniu są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Półki posiadają uchwyty na szczypce, łopatkę, itp.